TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Adaptor fibra optica E2000/APC SM simplex

Adaptor fibra optica E2000/APC SM simplex

Adaptor fibra optica E2000/APC single mode simplex produs de FUSION UK este utilizat pentru prelungirea patch cordurilor , montarea in patch panel fibra optica si in cutii terminale.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Adaptor fibra optica E2000/APC SM simplex”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *