TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Adaptor fibra optica FIBREFAB FC/PC Singlemode

Adaptor fibra optica FIBREFAB FC/PC Singlemode

Adaptorii optici FC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Adaptor fibra optica FIBREFAB FC/PC Singlemode

Adaptorii optici FC realizati de Fibrefab UK prezinta un grad ridicat al preciziei de aliniere a fibrelor optice, oferind totodata o rata mai mare a reconectarii. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra singlemode, pretentiile in ceea ce priveste precizia de aliniere a fibrelor sunt mai mari, se utilizeaza cilindrii de aliniere confectionati din ceramica. Pentru aplicatiile ce utilizeaza fibra multimode tolerantele pot fi mai mari motiv pentru care cilindrul este confectionat din bronz. Adaptorii se fixeaza cu ajutorul unei piulite.

Caracteristici:
Compatibil cu standardul IEC 61754-13 si TIA 604-4-A;
Aliniere de inalta precizie;
Conform REACH SvHC;
Materiale utilizate conform RoHS2;
Adaptorii vin impreuna cu capacele ce ofera o protectie ridicata impotrica contaminarii.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Adaptor fibra optica FIBREFAB FC/PC Singlemode”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *