TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Bobina de lansare FC/UPC – LC/APC

Bobina de lansare FC/UPC – LC/APC SM(G.652D) 500m

Aceasta testeaza continuitatea retelei optice de la un punct la altul. Totodata bobina de lansare este utilizata si pentru a elimina “zona moarta”, aceasta fiind o zona pe care un aparat OTDR nu o poate masura.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Bobina de lansare de 500 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori FC/UPC – LC/APC.

Caracteristici:

– Fara suduri: un singur segment de fibra de la un conector la celalalt
– Cordoane armate cu otel pentru rezistenta mecanica sporita
– Magneti de Neodim integrati pentru atasarea de obiecte din materiale feroase
– Atenuarea de insertie maxima: 0.25 dB
– Atenuarea prin reflexie minima (polizare UPC): 50dB
– Atenuarea prin reflexie minima (polizare APC): 65dB
– Intervalul de temperatura: ‐40°C ‐ +85°C
– Material carcasa: ABS
– Masa: 300g
– Dimensiuni: 185mm x 30mm.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.