TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare pentru OTDR

Bobina de lansare fibra optica testeaza continuitatea retelei de la un punct la altul.Bobina de lansare este utilizata pentru a elimina “zona moarta” . Exista o “zona moarta” pe care OTDR-ul nu poate masura distanta dintre doua puncte.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Bobina de lansare de 1000 de metri, cu fibra optica single mode (G.652D) si conectori SC/UPC – SC/UPC.
Caracteristici:
– Fara suduri: un singur segment de fibra de la un conector la celalalt
– Cordoane armate cu otel pentru rezistenta mecanica sporita
– Magneti de Neodim integrati pentru atasarea de obiecte din materiale feroase
– Atenuarea de insertie maxima: 0.25 dB
– Atenuarea prin reflexie minima (polizare UPC): 50dB
– Atenuarea prin reflexie minima (polizare APC): 65dB
– Intervalul de temperatura: ‐40°C ‐ +85°C
– Material carcasa: ABS
– Masa: 300g
– Dimensiuni: 185mm x 30mm.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Bobina de lansare pentru OTDR”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *