TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Cutie terminala fibra optica de perete

Cutie terminala fibra optica de perete

Cutie terminala fibra optic 24 x SC/PC echipata cu 24 adaptori singlemode SC/PC.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Descriere Cutie terminala fibra optica Wall Box:

– Tip adaptor : SC Simplex, LC, E2000

– Vopsit  in camp Electrostatic

– IP 20

– Grosime material – 1,2mm

– Dimensiuni : 288 x 300 x 54mm.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Cutie terminala fibra optica de perete”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *