TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

OTDR FHO3000-D26

OTDR FHO3000-D26

OTDR FH03000-D26 single mode, gama dinamica 26/24dB(1310/1550nm) GRANDWAY.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Accesorii standard:

Acumulator, adaptor AC/DC, Adaptor optic FC/UPC, cablu USB, CD cu software, bag

Aplicatii:

1.Testare retele CATV

2.Testare retele de acces
3.Testare retele LAN/WAN
4.Testare retele Metropolitane
5.Testare in conditii de laborator
6.Depanare in timp real

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.