TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3m Duplex

Patchcord singlemode FC/UPC la LC/UPC SM 3m Duplex

Patch cord FibreFab FC/UPC-LC/UPC SM 3m DUPLEX, diametru buffer 2mm.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3m Duplex

Caracteristici:
Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Telecordia;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;
Disponibile cu fibra singlemode(SM) sau multimode(MM).

Recomandate pentru aplicatii:
CATV / VIDEO;
Passive Optical Network PON;
WDM / DWDM;
FTTH;
Data Centere;
ATM, SONET si WDM;
Suporta transfer video multicanal de viteza mare, servicii de date si voce in metropolitan si retele de acces.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Patch cord FC/UPC la LC/UPC SM 3m Duplex”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *