TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel 1U 12 x SC/PC SM

Patch panel fibra optica 1U 12 x SC/PC SM Simplex

Patch panel fibra optica de la FIBREFAB – (divizie a grupului AFL Fujikura) este  complet echipat cu managementul de instalare a fibrei single mode sau multimode si este tip sertar .

Solutia de configurare al acestui sistem terminal de fibra optica face ca instalarea sa fie mai rapida . Sertarul se culiseaza astfel incat permite o mentenata usoara a sudurilor de fibra si conexiunilor de fibra optica.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patch panel fibra optica Include:
– Patch panel 1U SC (1 buc.)
– Caseta 12 suduri de baza (1 buc.)
– Mansoane 45mm (12 buc.)
– Pigtail SC SM 9/125µm 1m (12 buc.)
– Presetupa (1 buc.)
– Adaptoare SC-SC SM Simplex (12 buc.)
– Capac port SC Simplex 10 buc/pachet (2 buc.)
Caracteristici patch panel:
-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: negru;

Deschide fisa tehnica pentru Patch panel fibra optica 1U 12 x SC/PC SM

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.