TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel fibra optica

Patch panel optic ODF

Patch panel fibra optica este un model tip sertar de la FIBREFAB – (divizie a grupului AFL Fujikura). De asemenea este montabil in rack de 19″ si este complet echipat.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Patch panel fibra optica ODF este echipat pentru montarea a 24 conectori  Singlemode, Multimode – Simplex, Duplex. Un asemenea ODF poate fi echipat cu 12 – 24 adaptori de toate tipurile: SC Simplex / LC Duplex / E2000.

Pachetul contine:

– Patch panel fibra optica 1U SC (1 buc.)
– Caseta 24 suduri (1 buc.)
– Mansoane 45mm (24 buc.)
– Pigtail SC/PC SM 9/125µm 1m (24 buc.)
– Presetupa (1 buc.)
– Adaptoare SC/PC SM Simplex (24 buc.)

Alte caracteristici ale unui patch panel fibra optica: 

-inaltime: 1U (44mm);
-lungime: 200mm;
-latime: 483mm;
-masa: 2,6kg (complet echipat);
-intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
-culoarea: negru;

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Patch panel fibra optica”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *