TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Power metru PON Grandway FHP2P01

Power metru PON Grandway FHP2P01

Power metru fibra optica PON FHP2P01 este destinat testarii tronsoanelor de fibra optica din retelele APON, BPON, EPON si GPON. Dispune de doua porturi pentru testarea semnalului de la OLT si ONU in modul CW sau burst.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Power Metru Grandway FHP2P01 este proiectat pentru a fi utilizat impreuna cu o sursa optica pentru a masura pierderile optice de pe cablurile de fibra optica.

Specificatii Power metru FHP2P01:

Gama dinamica: -30 to +16 @1310nm/ -40 to +16 @1490nm/ -50 to +16 @1550nm

Conector: SC/PC

Pachetul contine:

Adaptori interschimbabili: SC/PC, Manual, Software (CD), Cablu USB, Adaptor AC/DC, Test Report, Surubelnita stea.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Power metru PON Grandway FHP2P01”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *