TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Power Metru TriBrer BOU350C

Power Metru TriBrer BOU350C, gama dinamica +26~-50dBm

Power metrele sunt cel mai des intalnite in testarea tronsoanelor de fibra optica. Power metrele din seria BOU350 sunt compacte, usoare, se pot ultiliza in conditiile dure prezente pe teren pentru verificarea continuitatii si evaluarea „calitatii” semnalului transmis.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Modelul BOU350C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre -50~+26dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda precum: 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Specificatii:

Producator – TriBrer

Lungimi de unda – 850/ 1300/ 1310/ 1490/ 1550/ 1625 nm

Conectica – FC/PC 2.5mm

Alimentare – 2 * Acumulatori AA(nu sunt inclusi); adaptor 5V AC/DC optional

Cod produs – BOU350C

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Power Metru TriBrer BOU350C”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *