TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Power Metru APM80C

Power Metru APM80C

Power Metrele sunt echipamente de fibra optica utilizate pentru testarea si mentenanta retelelor de fibra optica.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Modelul APM80C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre -50~+26dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda : 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Cod produs: APM80C

Deschide fisa tehnica pentru Power metru APM80C

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Power Metru APM80C”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *