TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Reflectometru fibra optica singlemode

Reflectometru fibra optica singlemode OTDR 1310/1550nm cu VFL

Seria FHO5000 de la Grandway este noua generatie de aparate inteligente folosite foarte des in segmentul de masuratori fibra optica. Odata cu raspandirea foarte larga a retelelor de fibra optica, masuratorile au devenit o necesitate, seria FHO5000 a fost speciala pentru astfel de aplicatii, este economic, usor de utilizat si are performante peste asteptari.

Cod produs : FHO5000- D35

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Reflectometru fibra optica OTDR Grandway FHO5000- D35 este un aparat de masura fibra optica dedicat testarii retelelor singlemode punct la punct si a celor FTTx-PON in etapa de constructie. Acest model de reflectometru fibra optica include OTDR(reflectometru optic) singlemode pe 1310/1550 nm si locator vizual de defecte – VFL.

CARACTERISTICI:

1.Design placut
2.Protectie IP68 la apa si praf
3.Display LCD de 7-inch
4.Interfata simpla, un singur buton pentru testare
5.Durata de operare ridicata
6.Suport in mai multe limbi

RECOMANDAT PENTRU APLICATII:
1.Testare retele FTTx, PON
2.Testare retele CATV
3.Testare retele de acces
4.Testare retele LAN/WAN
5.Testare retele Metropolitane
6.Testare in conditii de laborator
7.Depanare in timp real

Deschide fisa tehnica Reflectometru optic OTDR pentru retele PONDeschide fisa tehnica Reflectometru fibra optica singlemode

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.