TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Reflectometru fibra optica singlemode

Reflectometru fibra optica singlemode OTDR 1310/1550nm cu VFL

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Reflectometru fibra optica OTDR Grandway FHO5000- D35 este un aparat de masura fibra optica dedicat testarii retelelor singlemode punct la punct si a celor FTTx-PON in etapa de constructie. Acest model de reflectometru fibra optica include OTDR(reflectometru optic) singlemode pe 1310/1550 nm si locator vizual de defecte – VFL.

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Reflectometru fibra optica singlemode”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *