TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Sursa de lumina fibra optica Singlemode

Sursa de lumina fibra optica Singlemode AOS210-S3S4S5

Sursa laser pentru fibra optica modelul AOS210-S3S4S5 este recomandat a se utiliza impreuna cu power metru optic. Sursa de lumina AOS210-S3S4S5  se foloseste la masurarea atenuarii (pierderilor) si la eliminarea defectiunilor ce pot aparea in timpul instalarii sau pe perioada de mentenanta a retelelor de fibra optica.

AOS210-S3S4S5 este o sursa de lumina destinata testarii fibrelor optice singlemode, lungimi de unda 1310, 1490 si 1550nm.

  • Modul VFL (optional), 1mW sau 10mW
  • Adaptor AC/DC

 

Cod produs: AOS210-S3S4S5

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Sursa de lumina TriBrer Singlemode AOS210-S3S4S5

Caracteristici serie AOS210

Emite pana la 5 lungimi de unda, nr. maxim de porturi fiind 3;
Stabilitate ridicata, integreaza izolator optic;
Pulsuri 270, 1000, 2000 Hz;
Iesire Auto Wave ID (functie de siftare intre lungimile de unda impreuna cu power metre AOP110 TRIBRER);
Putere optica ajustabila;
Activare/ Dezactivare lungimi de unda – pot selecta exact lungimile de unda cu care vreau sa testez;
Modul lumina rosie (VFL) optional de 1mW sau 10mW;
Ecran color;
Mod economisire energie;
Autonomie 16 ore;
Certificat CE, FDA;
Garantie 1 an si 3 ani interval de calibrare;

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Sursa de lumina fibra optica Singlemode”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *