TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Sursa de lumina optica

Sursa de lumina optica singlemode 1310/1550nm CSS1-SM

Sursa de lumina optica CSS1-SM este produs de AFL(subsidiar Fujikura) si este o sursa laser de mici dimensiuni cu doua lungimi de unda, destinata masurarii retelelor de fibra optica singlemode.

Cere o oferta personalizata!

Compare

Descriere

Caracteristici Sursa de lumina optica CSS1-SM :

– Dimensiuni reduse, rezistenta la socuri mecanice
– Greutate: 180 g
– Doua lungimi de unda: 1310/1550 nm
– Puterea de iesire: 0 dBm
– Tonuri de test: 270, 330, 1000, 2000 Hz
Aplicatii:
– Certificarea tronsoanelor de fibra singlemode
– Testarea retelelor LAN/WAN

Recenzii

Nu există încă recenzii.

Fii primul care adauga o recenzie pentru “Sursa de lumina optica”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *