TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Adaptor FC/PC Singlemode

5,59 lei

Adaptor FC/PC singlemode .

Cod produs: FCUZR02-DD

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Cupla pentru fibra optica FC/PC singlemode .

Adaptoarele cu fibra optica (numite și cuple) sunt proiectate pentru a conecta impreuna doua cabluri cu fibra optica (prelungirea patch cordurilor , montarea in patch panel fibra optica si in cutii terminale).

Acestea vin in versiuni pentru a conecta impreună fibre unice (simplex), două fibre impreuna (duplex), sau  patru fibre impreuna (quad).

Adaptoarele sunt proiectate pentru cabluri multimode sau singlemode. Adaptoarele singlemode ofera o aliniere mai precisa a varfurilor conectorilor (ferulele).

Atunci cand conectați două fibre multimode, trebuie sa va asigurati intotdeauna ca au aceleasi diametre de miez (50/125 sau 62.5 / 125).

Majoritatea adaptoarelor sunt mama la ambele capete, pentru a conecta doua cabluri.

Download File

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

Aboneaza-te la newsletter si primesti 10 lei pentru prima comanda.

*Discountul este valabil la toate produsele cu exceptia produselor de la : * si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 250 lei + TVA.

Iti Oferim 10 lei bonus pentru prima comanda !

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Utilizare

ATENUARE PUTERE OPTICA, CONECTARE FIBRA OPTICA, IDENTIFICARE FIBRA OPTICA, INSPECTII CONECTORI FIBRA OPTICA

Profesie

ELECTRICIAN, ELECTRONIST, INGINER RETEA, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN SERVICE, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Cablu#

FIBRA OPTICA