TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

GEPON Spliter optic PLC cu conector SC/APC

Spliter optic PLC (planar lightware circuit) cu conectori SC/APC la ambele capete, fibra G657A 2 mm, lungime 1 m, 0.9 mm in cutie ABS , lungime de unda 1260 ~ 1650 nm si care poate diviza o singura intrare optica in iesiri optice multiple.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

GEPON Spliter optic PLC cu conector SC/APC

Configuratii: 1:2 – 1:64;

Aplicatii: retele Gigabit/ GPON, EPON.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.