TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Media Convertor de la Ethernet

Seria de  media convertoare GT-802, GT-802S, GT-805A și GT-806A / B permite conversia între 10/100/1000Base-T și 1000Base-LX / SX, există conectori SC / SFP / WDM cu single mode sau multi-mode, după cum este necesar.

Cere o oferta personalizata!

Categorii: , Etichetă:

Descriere

Media Convertor Planet fara Management de la Ethernet 10/100/1000Base-T la Fibra Optica 1000Base-SX Gigabit

Seria media convertoare GT-80x asigură conversia media între interfețe 10/100 / 1000Base-T și 1000Base-SX / LX, cum ar fi conectori LC / SC cu multi-mode (220m / 550m), conectori LC / SC cu  single mode  (10/20 / 30/40/50/70/120 km) și conectori cu fibră optică (WDM, 15/60 km) pentru diferite aplicații cu fibră optică.

Managerul de rețea poate controla și monitoriza de la distanță funcția terminalului OAM TS-1000 GT-80X, cum ar fi indicarea defecțiunilor la distanță, testul de back-loop, starea portului.

GT-802

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.