TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Media Convertor de la Ethernet 10/100Base-TX la Fibra Optica

Media Convertor Fibra, FastEthernet to FiberOptic, SM, SC – 1310nm-15km.

Portul de fibre al media convertorului funcționează la 1310 nm și utilizează conectori ST, SC, MT-RJ, VF-45 sau WDM. Sunt disponibile modele multi-mode care suportă distanțe de până la 2km și modele cu un singur mod care suportă distanțe de până la 15/35 / 50km.

FT-802S15

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Media Convertor Planet fara Management de la Ethernet 10/100Base-TX la Fibra Optica 100Base-FX(SC)-15km

Noua serie de bridge media convertoare FT-80X oferita de PLANET rezolva problema conectarii dispozitivelor FDX/HDX sau HDX/HDX.

Astfel, la conectarea unui hub sau a unei statii care suporta doar mod de transmisie half duplex, convertorul se adapteaza si lucreaza la largimea de banda nominala (100 Mbps)

Seria FT-80x este prevăzută cu funcția LFP (Link Fault Pass Through) (LLCF / LLR) și designul comutatorului DIP. LLCF / LLR poate să alarme imediat administratorii problema legăturilor media și să ofere soluții eficiente pentru monitorizarea rețelei. Comutatorul DIP asigură dezactivarea sau activarea funcției LFP.

LLCF (Link Loss Carry Forward) înseamnă că atunci când un dispozitiv este conectat la convertor și linia TP pierde legătura, fibra convertorului va deconecta legătura de transmisie. LLR (Link Loss Return) înseamnă atunci când un dispozitiv este conectat la convertor și linia de fibră pierde legătura, fibra convertizorului va deconecta legătura de transmisie. Ambele pot imediat alarma administratorii problema de link-ul mass-media și să ofere o soluție eficientă de monitorizare a rețelei.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

Aboneaza-te la newsletter si primesti 10 lei pentru prima comanda.

*Discountul este valabil la toate produsele cu exceptia produselor de la : * si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 250 lei + TVA.

Iti Oferim 10 lei bonus pentru prima comanda !

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Profesie

ADMINISTRATOR RETEA

Utilizare

CONECTARE RETELE WI-FI, MONITORIZARE RETELE