TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch cord FC/UPC la SC/UPC OM3 1m Simplex

Patch cord FC/UPC-SC/UPC OM3 1m Simplex .

Cod produs : FCSCOM3SAQ1

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Fibra multimode OM3 50/125 este de inalta calitate, optimizata cu laser si este special proiectata pentru aplicatii Fast Ethernet, centru de date, incinte,  LAN de inalta viteza 10GB/s, 1GB/s Gigabit Ethernet. Acesta suporta servicii video, date și voce.

Patch cord-urile OM3 de  fibra optica  sunt proiectate pentru a fi utilizate în retele LAN, WAN  de 10 GB. Aceasta fibra MM multimode are o jacheta de culoare aqua cu diametrul de 3 mm.

Caracteristici:
Conectori disponibili – SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Conform ITU-T G.651.1,TIA/EIA 492AAAC, IEC60793-2-10 A1a.2a;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC.

Recomandate pentru aplicatii:
Folosit pentru retele LAN de inalta viteza 10GB/s, 1GB/s Gigabit Ethernet;
Ethernet, Fast Ethernet;
Data Centere;
Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

Aboneaza-te la newsletter si primesti 10 lei pentru prima comanda.

*Discountul este valabil la toate produsele cu exceptia produselor de la : * si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 250 lei + TVA.

Iti Oferim 10 lei bonus pentru prima comanda !

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Industrie

INDUSTRIA MILITARA

Lungime

1 m, 10 m, 100 m, 15 m, 30 m, 5 m

Profesie

INSTALATOR FIBRA OPTICA, INSTALATOR RETELE DE DATE, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN RETEA, TEHNICIAN TELECOMUNICATII