TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch cord FC/UPC la SC/UPC OM3 1m Simplex

Patch cord FibreFab FC/UPC-SC/UPC OM3 1m Simplex, diametru buffer 3mm.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patch cord FC/UPC la SC/UPC OM3 1m Simplex

Caracteristici:
Conectori disponibili – SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Conform ITU-T G.651.1,TIA/EIA 492AAAC, IEC60793-2-10 A1a.2a;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC.

Recomandate pentru aplicatii:
Folosit pentru retele LAN de inalta viteza 10GB/s, 1GB/s Gigabit Ethernet;
Ethernet, Fast Ethernet;
Data Centere;
Suporta transfer video la viteza mare, servicii de date si voce.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.