TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch cord fibra SC/UPC- ST/UPC SM 3m Duplex

Patch cord  SC/UPC- ST/UPC singlemode  3m Duplex .

Cod produs : SCST09DYE3

Cere o oferta personalizata!


Vreau sa aflu cand se ieftineste acest produs:

Categorii: , Etichete: ,

Descriere

Patch cord fibra cu conectori SC/UPC- ST/UPC singlemode  3m Duplex este un cablu de fibra optica de inalta calitate.

Caracteristici:
Conectori disponibili: SC, LC, ST si FC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Conform IEC, EIA-TIA sau cerinte Telecordia;
Materiale utilizate conform RoHS, REACH, SvHC;
Disponibile cu fibra SM sau MM.

Recomandate pentru aplicatii:
CATV / VIDEO;
Passive Optical Network PON;
WDM / DWDM;
FTTH;
Data Centere;
ATM, SONET si WDM;
Suporta transfer video multicanal de viteza mare, servicii de date si voce in metropolitan si retele de acces.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA, INSTALARE CABLU TELECOMUNICATII, MANAGEMENT RETELE FIBRA OPTICA, TESTARE CONTINUITATE

Producator#

AFL Hyperscale

Profesie

ADMINISTRATOR RETEA, INGINER RETEA, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Lungime

10 m, 15 m, 3 m, 30 m, 5 m, 8 m

Completeaza formularul pentru a solicita o oferta de pret: