TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel fibra optica 12x SC/PC SM simplex

Patch panel 1U 12 x SC/PC SM  este  complet echipat cu managementul de instalare a fibrei single mode sau multimode si este tip sertar .

Solutia de configurare al acestui sistem terminal de fibra optica face ca instalarea sa fie mai rapida . Sertarul se culiseaza astfel incat permite o mentenata usoara a sudurilor de fibra si conexiunilor de fibra optica.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 12 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC simplex. Sasiul dispune de inca 12 sloturi libere, in care sunt montate capace de plastic pentru a prevni patrunderea prafului, in care se pote monta aditional conectica de tipul SC simplex sau LC duplex.

Patch panel fibra optica  include:
– Patch panel fibra optica 1U SC (1 buc.);
– Caseta  suduri ;
– Mansoane ( tubulete termo) (12 buc.);
– Pigtail SC/PC SM 9/125µm 1,5m (12 buc.);
– Adaptoare SC/PC SM Simplex (12 buc.).

DIMENSIUNE

(L x l x h)

410x200x45 mm

-intrari pentru cabluri: 4 x 10 mm,
-culoarea: negru.

Recomandate pentru aplicatii:

Data centere, retele telecom;
Ethernet, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN;
Comunicatii de date;
Aplicatii indoor.

 

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.