TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel fibra optica 24 porturi 24x SC/PC SM

Acest model de patch panel fibra optica 24 porturi  este de tip rama (cu sertar culisant), complet echipat si este montabil in rackuri de 19″.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patchpanel (ODF) tip sertar echipat pentru conectorizarea a 24 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC simplex.

Patch panel fibra optica 24 porturi include:
– Patch panel fibra optica 1U SC (1 buc.);
– Caseta  suduri ;
– Mansoane ( tubulete termo) (24 buc.);
– Pigtail SC/PC SM 9/125µm 1,5m (24 buc.);
– Adaptoare SC/PC SM Simplex (24 buc.).

DIMENSIUNE

(L x l x h)

410x200x45 mm

-intrari pentru cabluri: 4 x 10 mm,
-culoarea: negru.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.