TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Pigtail fibra optica singlemode SC/PC

Pigtail fibra optica SC/UPC single mode (9/125µm) 1m .

Cod produs : SC09B1

Cere o oferta personalizata!


Vreau sa aflu cand se ieftineste acest produs:

Categorii: , Etichete: ,

Descriere

Pigtail fibra optica singlemode SC/PC

Pigtail-urile fibra optica singlemode SC/PC sunt folosite in telecom, datacom si desigur in retelele de mare viteza (metropolitane si de acces). Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia.

Pigtail fibra optica are doar la un capat conectica. Cu un capat se realizeaza legatura intre doua cabluri de fibra optica iar capatul cu conectica se va face legatura cu un echipament de comunicatie pe fibra optica. Pigtail-urile se instaleaza in cutiile terminale, patch panel fibra optica unde se vor utiliza si adaptorii de fibra optica.

Caracteristici Pigtail fibra optica singlemode SC/PC :

Conectori polisati: UPC sau APC;
Manta LSZH – emisie redusa de fum;
Tight buffer 900μm;

Recomandate pentru aplicatii:
Aplicatii Telecom si Datacom;
Patch panel-uri, Cutii terminale si de distributie, ODF-uri si casete de sudura;
Suporta semnal video multi channel de mare viteza, servicii de date si voce in retelele metropolitane si de acces;
ATM, SONET si WDM.

CONECTORI FO
SC(UPC) SM
SC(UPC) MM
SC(APC) SM
E2000(UPC) SM
E2000(APC) SM
FC(UPC) SM
FC(UPC) MM
FC(APC) SM
LC(UPC) SM
LC(UPC) MM
LC(APC) SM
ST(UPC) SM
ST(UPC) MM
MU(UPC) SM
MU(UPC) MM
MTRJ(Female) SM
MTRJ(Female) MM
MTRJ(Male) SM
MTRJ(Male) MM

 

Descarca fisier Pigtail-uri  Deschide fisa tehnica pentru Pigtail

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA, INSTALARE DATE, INSTALARE RETELE TELECOMUNICATII

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Lungime

1,5, 1 m

Industrie

INDUSTRIA MILITARA

Profesie

INSTALATOR FIBRA OPTICA, INSTALATOR RETELE DE DATE, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Completeaza formularul pentru a solicita o oferta de pret: