TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Placa de Retea Gigabit, PCI Express, Fibra Optica (SFP)

Placa de Retea Gigabit, PCI Express, Fibra Optica (SFP) este ideala pentru servere high end si pentru a extinde rețeaua pe distanțe lungi în mod fiabil și flexibil, cu o capacitate de până la lățimea de bandă 2000Mbps full-duplex.

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Placa de Retea Gigabit, PCI Express, Fibra Optica (SFP)

Prin interfata  ENW-9701, distanta  retelei de fibre poate fi extins la 550 de metri (prin fibră multi-mode) până la peste 10/20/30/40/50/70/120 km (prin fibră optică single-mode). Utilizatorii pot alege cel mai potrivit modul SFP în funcție de pe care le au.

Placa de Retea Gigabit, PCI Express, Fibra Optica (SFP) este echipata cu un conector de fibră Gigabit SFP care permite utilizatorilor să extindă distanțele rețelei fără nici o limitare.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

La cumparaturi < 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.2%.

La cumparaturi > 600 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.25%.

La cumparaturi > 1.600 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 1.3%.

La cumparaturi > 6.000 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 1.35%.