TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Power Metru APM80C

258,49 lei

Acest model de power metru optic este  un instrument de testare ideal pentru instalarea, depanarea si intretinerea retelelor de fibra optica , CATV și FTTX .

Cod produs: APM80C

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Modelul APM80C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre -50~+26dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda : 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Tribrer APM80NC-V01 este un tester multifunctional, destinat instalatorilor și tehnicienilor de intretinere. Acesta permite atat masuratori ale retelelor de fibra optica singlemode sau multimode, cat si testarea cablului de cupru cu 4 perechi, conectica RJ45 si a cablurilor cu 2 perechi, conectica RJ11 si RJ12. . Este ideal pentru intreținerea retelei FTTH .

Functii de masurare

Testerul are o gama de masurare cuprinsa între -50 și 26 dBm, cu o precizie de masurare de pana la 0,2 dB. Modulul de lumina rosie (VFL) de 1mW permite determinarea rapida și precisa a locului de deteriorare a fibrelor utilizand lumina vizibila cu lungimea de unda de 650 nm. Locatorul este echipat cu un terminal universal pentru conectori de 2,5 mm(FC și SC) .

 

Deschide fisa tehnica pentru Powermetru APM80C

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

Aboneaza-te la newsletter si primesti 10 lei pentru prima comanda.

*Discountul este valabil la toate produsele cu exceptia produselor de la : * si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 250 lei + TVA.

Iti Oferim 10 lei bonus pentru prima comanda !

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

DEPANARE RETELE, INSTALARE CABLU TV, INSTALARE FIBRA OPTICA, INTRETINERE FIBRA OPTICA, MASURARE FIBRA OPTICA, TESTARE FIBRA OPTICA

Producator#

TRIBRER