TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Adaptori fibra optica

Adaptor fibra optica SC/PC single mode Simplex .

Cod produs : SCUSZR02

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Adaptoare / Cuple  fibra optica.

Adaptoarele cu fibra optica (numite și cuple) sunt proiectate pentru a conecta impreuna două cabluri cu fibra optica (prelungirea patch cordurilor , montarea in patch panel fibra optica si in cutii terminale).

Acestea vin in versiuni pentru a conecta impreună fibre unice (simplex), două fibre impreuna (duplex), sau  patru fibre impreuna (quad).

Adaptoarele sunt proiectate pentru cabluri multimode sau singlemode. Adaptoarele singlemode ofera o aliniere mai precisa a varfurilor conectorilor (ferulele).

Atunci cand conectați două fibre multimode, trebuie sa va asigurati intotdeauna ca au aceleasi diametre de miez (50/125 sau 62.5 / 125).

Majoritatea adaptoarelor sunt mama la ambele capete, pentru a conecta doua cabluri.

MODEL TIP FO
I-SC-SM1 SC – SC SM
I-SC-MM1 SC – SC MM
I-SC/APC-SM1 SC/APC – SC/APC SM
I-SC-SM2 2xSC – 2xSC SM
I-FC-SM1 FC – FC SM
I-FCMM1 FC – FC MM
I-FC/APC-SM1 FC/APC  –  FC/APC SM
I-LC-SM2 2xLC – 2xLC SM
I-LC-MM2 LC – LC MM
I-ST-SM1 ST – ST SM
I-ST-MM1 ST – ST MM
E2000/PC-SM-SX
E2000/APC-SM-SX

 

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA, INSTALARE FIBRA OPTICA

Producator#

AFL Hyperscale

Profesie

INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN SERVICE, TEHNICIAN TELECOMUNICATII