TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Media Convertor Industrial Planet de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica, cu slot SFP

Media Convertor Industrial Planet, Protectie IP 30, de la Serial RS232/RS-422/RS485 la Fibra Optica 100Base-FX, cu slot SFP (-10 la +60 Gr C).

ICS-2105A

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Seria de Media Convertor PLANET  ICS-210x este special conceputa pentru a transforma comunicațiile RS-232, RS-422 sau RS-485 în reteaua  Fast Ethernet .Seria ICS-210x sunt disponibile cu conectori SC și LC single mode sau multi mode.

 

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE RETELE WI-FI, MONITORIZARE RETELE

Producator#

INDUSTRIAL PLANET