TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel fibra optica 24 porturi SC/PC SM duplex

762,39 lei

Patch panel fibra optica 24 porturi SC/PC SM duplex .

Cod produs: ODF-24-SC-DPX-SM

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patch panel fibra optica 24 porturi SC/PC SM duplex este un model tip sertar de la AFL Hyperscale .

Patch panel fibra optica ODF 24 porturi SC/PC SM duplex tip sertar este echipat  pentru conectorizarea a 48 fibre optice singlemode cu conectica de tip SC/ PC duplex.

De asemenea este montabil in rack de 19″ si este complet echipat.

Include:

  •  Patch panel 1U SC (1 buc.) – S03XXX00
  • Caseta 24 suduri de baza (2 buc.) – SPT01
  •  Mansoane 45mm (48 buc.) – V protect- 45mm
  •  Pigtail SC SM 9/125µm 1m (48 buc.) – SC09B1
  •  Presetupa (1 buc.)
  •  Adaptoare SC-SC SM  (24 buc.)

Caracteristici:

  • inaltime: 1U (44mm);
  • lungime: 200mm;
  • latime: 483mm;
  • greutate: 2,6kg (complet echipat);
  • intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
  • culoarea: RAL 9004 (negru);

Recomandate pentru aplicatii:
Data centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

Descarca Centralizator ODF  Deschide fisa tehnica pentru Patch panel optic ODF

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA, INSTALARE FIBRA OPTICA, JONCTIUNE FIBRA OPTICA, MANAGEMENT RETELE FIBRA OPTICA, MIGRARE SISTEM, PROTECTIE FIBRA OPTICA, PROTECTIE JONCTIUNE FIBRA OPTICA, REPARATII FIBRA OPTICA, SUDURA FIBRA OPTICA

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Profesie

ELECTRONIST, INSTALATOR FIBRA OPTICA, INSTALATOR RETELE DE DATE, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN TELECOMUNICATII