TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Patch panel fibra optica 24 porturi LC/PC SM duplex

776,89 lei

Patch panel fibra optica 24 porturi LC/PC SM duplex

Cod produs: ODF-24-LC-DPX-SM

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Patch panel fibra optica 24 porturi LC/PC SM duplex este un model tip sertar de la AFL Hyperscale .

Patch panel fibra optica ODF 24 porturi LC/PC SM duplex tip sertar este echipat  pentru conectorizarea a 48 fibre optice singlemode cu conectica de tip LC/ PC duplex.

De asemenea este montabil in rack de 19″ si este complet echipat.

Include:

  •  Patch panel 1U SC (1 buc.) – S03XXX00
  • Caseta 24 suduri de baza (2 buc.) – SPT01
  •  Mansoane 45mm (48 buc.) – V protect- 45mm
  •  Pigtail LC SM 9/125µm 1m (48 buc.)
  •  Presetupa (1 buc.)
  •  Adaptoare LC-LC SM Duplex (24 buc.)

Caracteristici:

  • inaltime: 1U (44mm);
  • lungime: 200mm;
  • latime: 483mm;
  • greutate: 2,6kg (complet echipat);
  • intrari pentru cabluri: 4 x 10mm, 2 x 20mm (presetupe);
  • culoarea: RAL 9004 (negru);

Recomandate pentru aplicatii:
Data centere, retele telecom
Etheren, Fiber Chanel, ATM, LAN, WAN, MAN
Comunicatii de date
Aplicatii indoor

Download File

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Utilizare

CONECTARE FIBRA OPTICA, CURATARE CONECTORI OPTICI, EXTRACTIE BUFFER FIBRA OPTICA, IDENTIFICARE FIBRA OPTICA, INSPECTIE FIBRA OPTICA, INSTALARE CABLU TELECOMUNICATII, INSTALARE CABLURI, INSTALARE FIBRA OPTICA, INTRETINERE FIBRA OPTICA, JONCTIUNE FIBRA OPTICA, MENTENANTA FIBRA OPTICA, PREGATIRE FIBRA OPTICA, PROTECTIE FIBRA OPTICA, REPARATII FIBRA OPTICA, STOCARE FIBRA OPTICA

Profesie

ADMINISTRATOR RETEA, INGINER RETEA, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN SERVICE, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Industrie

INDUSTRIA MILITARA

Cablu#

FIBRA OPTICA