TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Pigtail FC/PC SM 9/125 0.9mm LSZH cable 1m

9,39 lei

Pigtail FC/PC SM 9/125 0.9mm LSZH cable 1m

Cod produs: FC09B1

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Pigtail-urile fibra optica singlemode FC/PC SM 9/125 0.9mm LSZH cable sunt folosite in telecom, datacom si desigur in retelele de mare viteza (metropolitane si de acces). Bufferul ce protejeaza fibra este in conformitate cu standardele IEC, EIA, TIA sau Telecordia.

Pigtail fibra optica are doar la un capat conectica FC/PC. Cu un capat se realizeaza legatura intre doua cabluri de fibra optica iar capatul cu conectica se va face legatura cu un echipament de comunicatie pe fibra optica. Pigtail-urile se instaleaza in cutiile terminale, patch panel fibra optica unde se vor utiliza si adaptorii de fibra optica.

Caracteristici Pigtail fibra optica singlemode SC/PC :

  • Conectori polisati: UPC sau APC;
  • Manta LSZH – emisie redusa de fum;
  • Tight buffer 900μm;

Recomandate pentru aplicatii:

  • Aplicatii Telecom si Datacom;
  • Patch panel-uri, Cutii terminale si de distributie, ODF-uri si casete de sudura;
  • Suporta semnal video multi channel de mare viteza, servicii de date si voce in retelele metropolitane si de acces;
    ATM, SONET si WDM.

Download File

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Producator#

AFL Hyperscale

Tip#

PROFESIONAL

Cablu#

FIBRA OPTICA

Profesie

ADMINISTRATOR RETEA, ELECTRICIAN, ELECTRONIST, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN SERVICE, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Utilizare

MASURARE FIBRA OPTICA, REPARATII FIBRA OPTICA, SUDURA FIBRA OPTICA, TESTARE FIBRA OPTICA

Lungime

1 m

Industrie

INDUSTRIA MILITARA