TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Pigtail ST/PC SM 0.9mm 1.5m

8,99 lei

Pigtail ST/PC SM 0.9mm 1.5m

Furnizor : Vanzari Electronice Telecoms

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Pigtail ST/PC SM 0.9mm 1.5m de inalta calitate .

Pigtail fibra optica are doar la un capat conectica. Acest cablu este un pigtail single mode cu conector ST/UPC  care are lungimea de 1,5 m .

Specificaţii Pigtail ST/PC SM 0.9mm 1.5m:

  • Pierderi la insertie: <0.2 dB
  • Pierderi prin reflexie: >55 dB
  • Tip: single-mode, simplex
  • Conectica: ST/UPC
  • Diametru: 0.9 mm
  • Lungime: 1.5 m
  • Durabilitate : pana la 1000 de cuplari

Aplicatii

  • Retea CATV
  • Sisteme de comunicare cu fibre optice
  • Transmiterea datelor pe fibre optice
  • Patch panel-uri, Cutii terminale, de distributie, ODF-uri, casete de sudura;
  • Retele FTTX

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

INTRETINERE FIBRA OPTICA, JONCTIUNE FIBRA OPTICA, LOCALIZARE DEFECTIUNI FIBRA OPTICA, MENTENANTA FIBRA OPTICA, MONTARE CONECTORI, PREGATIRE FIBRA OPTICA, PROTECTIE FIBRA OPTICA, REPARATII FIBRA OPTICA, SERTIZARE CONECTORI, STOCARE FIBRA OPTICA, SUDURA FIBRA OPTICA, TESTARE FIBRA OPTICA

Profesie

ELECTRICIAN, ELECTRONIST, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN TELECOMUNICATII

Cablu#

FIBRA OPTICA

Lungime

1,5