TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Power Metru TriBrer BOU350C

296,79 lei

Power metrele din seria BOU350 sunt compacte, usoare, se pot utiliza in conditiile dure prezente pe teren pentru verificarea continuitatii si evaluarea “calitatii” semnalului transmis.

Cod produs : BOU350C

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Modelul BOU350C este un power metru cu o gama dinamica cuprinsa intre -50~+26dBm, rezolutie 0.01dB, acuratete 0.02dB, masoara lungimi de unda precum: 850nm/1300nm/1310nm/1490nm/1550nm/1625nm fiind ideal pentru testarea tronsoanelor cu fibra singlemode sau multimode.

Specificatii:

Producator – TriBrer

Conectica – FC/PC 2.5mm

Alimentare – 2 * Acumulatori AA(nu sunt inclusi); adaptor 5V AC/DC

 

Download File

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Producator#

TRIBRER

Acumulator

AA

Utilizare

MASURARE FIBRA OPTICA, TESTARE FIBRA OPTICA