TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Sursa laser fibra optica TriBrer Singlemode AOS200-S3S4S5

986,09 lei

Sursa laser fibra optica TriBrer Singlemode AOS200-S3S4S5 – 1310, 1490 , 1550 nm

Furnizor : TriBrer

Cod produs: AOS200-S3S4S5

Cere o oferta personalizata!

 

 

Descriere

Sursa laser fibra optica TriBrer Singlemode AOS200-S3S4S5

Acest model de Sursa laser fost proiectata pentru a testa si a identifica pierderile(atenuarile) de pe retelele de fibra optica FTTX impreuna cu un Power Metru.

 

Sursa laser fibra optica este un aparat care utilizeaza o dioda laser sau un LED, cum ar fi un emitator de lumina stabilizat .

Sursa optica de laser AOS200-S3S4S5 este destinata verificarii fibrelor optice singlemode pe lungimile de unda 1310, 1490 , 1550 nm.

Caracteristici Sursa laser fibra optica TriBrer Singlemode AOS200-S3S4S5

  • Emite pana la 3 lungimi de unda pe un singur port 1310, 1490 , 1550 nm;
  • Integreaza izolator optic;
  • Pulsuri 270, 1000, 2000 Hz;
  • Iesire Auto Wave ID (functie care merge doar impreuna cu power metre AOP100 TRIBRER);
  • Modul lumina rosie (VFL) optional de 1mW sau 10mW;
  • Mod economisire energie;
  • Autonomie 40 ore;
  • Garantie 1 an si 3 ani interval de calibrare;

Download File

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Producator#

TRIBRER

Utilizare

INSTALARE FIBRA OPTICA, INTRETINERE FIBRA OPTICA, JONCTIUNE FIBRA OPTICA, LOCALIZARE DEFECTIUNI FIBRA OPTICA, LOCALIZARE DEFECTIUNI TELECOMUNICATII, MANAGEMENT RETELE FIBRA OPTICA, MENTENANTA FIBRA OPTICA, REPARATII FIBRA OPTICA, SUDURA FIBRA OPTICA, TESTARE CONTINUITATE, TESTARE FIBRA OPTICA, TESTARE SEMNAL, VERIFICARE RETELE

Cablu#

FIBRA OPTICA

Autonomie

40 ore

Profesie

ELECTRICIAN, ELECTRONIST, INSTALATOR FIBRA OPTICA, TEHNICIAN FIBRA OPTICA, TEHNICIAN RETEA, TEHNICIAN SERVICE, TEHNICIAN TELECOMUNICATII