TELEFON: 0731 359 811
EMAIL: sc.vet.srl [@] gmail com

Switch industrial, 4 porturi 10/100 Base-T+

599,00 lei

Switch industrial, 4 porturi 10/100 Base-T+

ISW-621TS15

Cere o oferta personalizata!

Descriere

Switch industrial Planet, Protectie IP 30, 4 porturi 10/100 Base-T + 2 porturi 100Base-FX(SC), Single Mode 15Km (-40 la +75 Gr C)

Acest model  de Switch industrial PLANET ISW-621  este un echipament de telecomunicatii care poate sa functioneaze intr-un mediu cu temperatura variind de la -40 pana la 75 de grade C. Aceste  modele , ISW-621T și ISW-621TS15, sunt  produsele potrivite pentru Transport, Manufactura, Securitate si Implementare de retea de supraveghere  la aceste medii.

Acest model  de Switch industrial PLANET ISW-621 include patru porturi 10 / 100Base-TX si doua porturi 100Base-FX interfete SC pe fibra optica multi-mode pentru distanta de transmisie de pana la 2 km si ISW-621TS15 echipeaza interfetele SC single-mode 100Base-FX pentru distanta de transmisie de pana la 15 km.

Puteti obtine urmatoarele discounturi, daca atingeti unul dintre pragurile de mai jos:

 

La cumparaturi > 2.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 50 lei.

La cumparaturi > 4.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 135 lei.

La cumparaturi > 6.500 lei + T.V.A. lei veti putea beneficia de o reducere de 260 lei.

La cumparaturi > 8.500 lei + T.V.A. veti putea beneficia de o reducere de 425 lei.

* Aceste discounturi nu se aplica urmatoarelor categorii de produse : Aparate de sudura fibra optica , Reflectometru fibra optica OTDR si produselor de la Lancier LTD.

La procentele de mai sus se mai aplica o reducere de 1% pentru comenzile platite anticipat (cu OP).

Informații suplimentare

Utilizare

INSTALARE RETELE TELECOMUNICATII, MENTENANTA RETELE